Zde přinášíme seznam kapel a hudebníků, kteří jsou zařazeni do play listu rádia.

 

Hledáme poloprofesionální kapely, které hledají posluchače

Hledáme nové kapely do našeho éteru. Dejte nám o sobě vědět studio@radiogoodwater.cz

Nejsme komerční rádio, hrajeme jen hudbu, hudbu a hudbu – beze slov.

Seznam kapel (průběžně aktualizováno)

Kapely

365 ROCK - rock-heavy / Pelhřimov (CZ)

Pelhřimovská rocková kapela Skupina 365 (zařazena 1.3.2015)

Členové: Zpěv - Jiří "Jurič" Pařil * Kytara - Zdeněk Bourek * Basa - Pepa Směták * Bicí - Zdeněk Přibyl * Zvukař- Luboš Sojka * Masérka - Vlastička

Základní vzdělání - punk-rock / Pelhřimov (CZ)

Jsme kapela z Pelhřimova hrající vlastní věci v podobě melodic punk-rocku. 

Prostě Kapela , ne světová.

Členové skupiny: Zpěv : Jakub ,,cigi,, Hron Basa : Vašek ,,venca,, Sedlák Bicí : Martin ,,márty,, Kudrna Kytara : Lukáš ,,luky,, Kudrna Kytara : Tomáš ,,changi,, Štětka bedňák ,,hany ,, Pazdy 

Soulad - folk / Děčín (CZ)

Naše jména zní Martin Scholz a Martin Šotola a spolu tvoříme kapelu Soulad.

Manažerem naší kapely je Jan Rochovanský. Hrajeme a skládáme písničky v žánru pop-folk už dva roky. Každý z nás hraje na kytaru a zpívá, i když každý z něčeho trochu lépe a hůře. Hudba nás baví tak jako její reprezentace na koncertech a různých vystoupeních. 

Nahráli jsme své první album, které ponese název Dva významy. Přejeme příjemný poslech a doufáme že v nás najdete něco svého. Martin&Martin. 

Rockson - rock / Pelhřimov (CZ)

Rocková kapela z Pelhřimova, která si v dnešní době již zahraje jen tak pro svou radost, ale i věrných fanoušků.Sestava: Emil Skočdopol – sólový zpěv, akustická kytara, Václav Mareš – kytara,vocal, Josef Podařil – sólový zpěv, klávesy, Vladimír Moravec – bicí, Roman Teisler – baskytara 

CéZed - pop-rock / Pelhřimov (CZ)

Pelhřimovská parta hrající pop/rock. Poslední dobou se z tohoto spojení vytrácí pop a nové věci jsou spíše rockového rázu.

Kapelu zasáhli personální změny a nyní se ustálila ve složení: 

Pavel Knězů (Zpěv + Kytara)* Jirka Rozkošný (Kytara + Vokály)* Roman Knězů (Basa) * David Švanda (Klávesy) * František Křivánek (Bicí)

 

Martin Hašek - Pátrači rock-funk / Humpolec

.... rock funková kapela složená z vyhraných týpků s příměsí tvrdšího ražení, zakládající si na svém patriotismu k Humpolci. Dá se říct, že hrajeme pouze v Humpolci shodli se členové kapely. Nechceme být slavní, i když víme že jsme. 

Jsme Kapela snů.

Složení: Martin Hašek (zpěv, kytara) * Houmy (bicí) * Ondra Dvořák (kytara) * Michal Koubek (sólová kytara) * Jenda Cihlář (basa) * Matěj Hovínko (klávesy * Lukáš Kučera (bonga)

 

April The First hard rock / Olomouc (CZ)

2014 - Skupinu založil zpěvák Dawey a kytarista Majkl v srpnu. V září jsme nastoupili s Tomášek Galkem za bicíma do DS Studia a nahráli songy Break Up a Overcome.

2015 - Na konci února jsme znovu zavítali do DS Studia, abychom nahráli dva nové songy: Forbidden Fruit a Sometimes a Great Notion.  V prosinci jsme začali natáčet naše první songy v češtině.

2016 - V lednu jsme dokončili nové nahrávky. V březnu se účastníme soutěže Radegast Líheň. 

Raf a spol. rock-jazz / Pelhřimov (CZ)

Kapela vznikla L.P.1995. V devadesátým sedmým jsme natočili desku proniczanic1. Párkrát jsme si zahráli i na pódiu. Svátkem byly dva koncerty s Vláďou Mišíkem a ETC. No a pak jsme si dali 8 let pauzu  a natočili proniczanic2 (kluci samozřejmě nezaháleli a celkem dobře jim funguje kapela Jazz Pilgrim). Složení: Raf – zpěv a sem tam něco, např. kytara * Tomáš Zajíc – kapelnická hůlka, saxofon, CML (počítač) * Radka Krčálová – klávesy * David Valenta – basa a sem tam zpěv * Jarda Makovec – kytary * Lukáš Kmoch – příčná flétna, konga * Ondřej Valenta – bicí nástroje.

Rosa Nocturna metal-symphonic / Brno (CZ)

Brněnská melodic-metalová kapela s ženským vokálem, snažící se kombinovat tvrdé riffy s melodickými linkami. historie se začala psát zhruba v květnu 2007. 

Více info na bandzone.cz/rosanocturna?at=info

 

Sedmé přání pop-rock / Brno (CZ)

Sedmé přání je brněnská pop-rocková kapela hrající vlastní tvorbu, kde spíše spirituálně laděné texty a jemné melodické kytary doplňují energické bicí a nápaditá basová linka. 

Po pár pokusech, odehraných koncertech a měnícím se obsazení vzniká v roce 2013 ucelená kapela, která již hraje tvorbu, blížící se nejvíce žánru pop - rock. 

Gnomus - hudba z období středověku

Hudební skupina Gnomus od roku 2006 interpretuje hudbu z období středověku, folklorní písně a tance i hudbu tzv. World Music. Usiluje tak o oslovení dnešního náročného posluchače doma i v zahraničí. Skupina byla založena tehdejšími studenty pardubické konzervatoře Ondřejem Koblížkem, Josefem Navarou a Davidem Rumlem. Po nějaké době se ke skupině připojil legendární a všemi mastmi mazaný bubeník prof. Roman Vrána.

Ortel - rock / Plzeň (CZ)

Kapela nastavující zrcadlo lidským činům a zločinům. Sestava: Tomáš Ortel- zpěv,akus.kytara * Lucie - klávesy * Pavel - el.kytara * Otík - basa * Míra - bicíOficiální web kapely Ortel

Toxic Paradise / Plzeň (CZ)

Hard Rock/Metal Jsme z Přeštic (okres Plzeň-jih) a hrajeme skoro tři roky. Za tu dobu jsme si zahráli na spoustě menších i větších akcích všude možně po Plzeňském kraji a nahráli jsme již zmiňované CD.TOXIC PARADISE (hard rock-metal / Přeštice)

Black Dog (SK)

Black Dog (SK) Sme Hard-Rockova, miestami až Rock-Bluesová kapela z ďalekého východu od Vranova nad Topľou (SK). BBB (Big Black Beat) (SK) Sme prešovská kapela BBB (Big Black Beat). Sme v zloženi spev, rytmicka gitara, solova gitara, basova gitara a bicie. Vo svojej tvorbe kombinujeme staré štýly, ktoré sa snažíme predviesť v modernom zvuku a technike a snažime sa zameriavať hlavne na vlastnú autorskú tvorbu a vytvarať čo najpriťažlivejšie skladby pre dnešných mladých náročnych poslucháčov.

BBB (Big Black Beat) (SK)

Sme prešovská kapela BBB (Big Black Beat). Sme v zloženi spev, rytmicka gitara, solova gitara, basova gitara a bicie. Vo svojej tvorbe kombinujeme staré štýly, ktoré sa snažíme predviesť v modernom zvuku a technike a snažime sa zameriavať hlavne na vlastnú autorskú tvorbu a vytvarať čo najpriťažlivejšie skladby pre dnešných mladých náročnych poslucháčov.

Pohádky CZ

Na dobré ráno, příjemné poledne a dobrou noc. Pohádky jsou ve vysílání zařazeny vždy v neděli od 14hodin. Vše poskytnuto s laskavým svolením autorů.

Sorrow rock-metal / Dačice (CZ)

Kapela SORROW už nějakej pátek existuje. Jsme ovlivněni českou rockovou a metalovou scénou. Aktuální album nese název Římská legie a obsahuje 10 skladeb. Složení: Jenda - basa * Pavel - kytara, zpěv * Zdenda - bicí, zpěv * Martin - kytara

Hliníkové Lopatky Dědečka Pipýna - post rock-psychedelic / Praha

HLDP vznikly roku 2003 z bývalých členů Los Cytopigos (Vočko, Jeejay) + hráčky na basu Míši jako Nirvana revival. Od té doby se formuje náš nezařaditelný styl míchající psychidelii, punk, hardrock a vše co nám přijde pod ruku. Ucelené informace o kapele naleznete na webu: bandzone.cz/hlinikovylopatkydedeckapipyna?at=info