Rádio Good water kapela,klip,Nezařazené,radio Jurič Pařil z Telče vychvaluje české vynálezce v novém klipu

Jurič Pařil z Telče vychvaluje české vynálezce v novém klipu

Jurič Pařil z Telče vychvaluje české vynálezce v novém klipu post thumbnail image
0 0
Read Time:2 Minute, 15 Second

Jurič Pařil z Telče vydává nový rockový klip Vynálezci, kde ctí přínos českých inovátorů jako Josef Ressel a jeho lodní šroub, Prokop Diviš a jeho bleskosvod nebo Otto Wichterle a jeho kontaktní čočky. Nová píseň od zpívajícího hasiče přináší nejen melodickou a chytlavou hudbu, ale také uznání českého dědictví. Klip bude vysílán od pondělí v rádiu a těší se již nyní na pozitivní odezvu fanoušků.

Spolupráce s kapelou a AB Rekords

Skladbu Vynálezci natočil Jurič Pařil se svou kapelou během zimy v nahrávacím studiu AB Rekords. Muzikanti momentálně tvoří v následujícím složení: Jan Říha na elektrické kytary, Michal Farka na basovou kytaru a Jan Štětka na bicí. Texty a základní melodii skladby vytvořil sám autor. Hudební aranže se pak ujal Vladimír Budík, také působící v AB Records.

Jurič se svou kapelou, v lehkých obměnách, působí na hudební scéně od roku 2018. Jeho prvotinou se stal vánoční song Nejhezčí svátky, který během jednoho týdne zaznamenal na YouTube 60 tisíc zhlédnutí a tucet českých rádií jej zařadilo do rotace vánočního vysílání. Dnes má již více než 650 000 zhlédnutí a stává se tradičním vánočním hitem.

Úspěch, který v té době Jurič rozhodně nečekal, posunul jeho snažení na vyšší úroveň. Od té doby má na svém kontě jedno autorské CD a včetně poslední skladby Vynálezci natočil již 19 hudebních videoklipů. Mezi jeho nejznámější písně patří například Léto, Nech mě jít, Kamioňák a další.

Kompletní repertoár je k dispozici na jeho oficiálních stránkách: https://www.juric-paril.cz/kapela/.

Svou hudební kariéru zahájil ve svých dvaceti letech, kdy jako autor písní založil rockovou kapelu, v níž působil jako frontman po dobu osmi let. S touto kapelou odehrál přes 100 koncertů, nahrál autorské CD s deseti písněmi v Holandsku a vydal tři hudební videoklipy. “I když to byly roky plné extáze, skvělých večírků a obrovských zkušeností, táhlo mě to pořád kamsi dál pop-rockovou cestou,” vzpomíná Jurič.

Profesionální hasič & zpívající hasič

V roce 2018 se kapela 365 dostala do tzv. mrtvého bodu a Jurič ukončil své působení v ní. Následně založil svůj autorský sólový projekt, zaměřený na líbivou melodickou pop-rockovou hudbu a zpěvné refrény. Jako profesionální hasič pracující již 17 let, si Jurič zvolil hudební pseudonym “Zpívající hasič”.

Kromě toho se také můžete podívat na rozhovor s Juričem, který vznikl v únoru 2022: https://www.radiogoodwater.cz/juric-paril-muz-dvou-tvari/

PLÁN LETOŠNÍCH POTVRZENÝCH AKCÍ 2023 – ofi info najdeš na webu: www.juric-paril.cz
📌 10.06. Ledeč nad Sázavou – Slavnosti města
📌 10.06. Měřín – Festival
📌 17.06. Jemnice – Barchan
📌 24.06. Telč – Festival
📌 05.07. Hostašovice – Slavnosti města
📌 15.07. Telč – Pivní fest
📌 18.08. Slavonice – Slavnosti města
📌 14.10. Vystrkov – Koncert

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Štítky: , ,