Rádio Good water kapela,klip Novinka: Trilobit-Rock dokazuje že táhne za JEDNO LASO

Novinka: Trilobit-Rock dokazuje že táhne za JEDNO LASO

Novinka: Trilobit-Rock dokazuje že táhne za JEDNO LASO post thumbnail image
1 0
Read Time:57 Second

Severočeská hard rocková skupina z Libochovic ,,TRILOBIT-ROCK,, nelení a tvoří. V letošním roce, krom jarního a letního tour, jsou Trilobiti ve studiu a připravují novou placku. Jako ukázku nabízí nejnovější kousek: Jedno laso. Singl, jehož podobu lze shlédnout níže, bude i v menu rádia Good water 320k.

Další řadové CD průběžně vzniká pod producentskou taktovkou ve studiu Leo Holana v Praze (ex kytaristy populární skupiny ŠKWOR).

Manažer skupiny Martin Kunič dále prozradil že na albu pracovala pětičlená sestava Michal Kuna-zpěv, Jeremy Todt-basa, Stefan Řehák-kytary, Pepé Hájek-klávesy a na bubny Luboš Poupa.

Skupina krom natáčení zahajuje tour 2023. Nejbližší akce je 17.3.2023 v Rokáči Most na Vinohradech.  Další akce najdeš na webu: https://www.trilobit-rock.cz/koncerty

Kapela TrilobitRock pochází z Libochovic od hradu Hazmburk a vznikla roku 2002 v sestavě Michal Kuna (zpěv), Bohouš David (kytara) Jeremy Todt (basa) a Luboš Poupa (bicí). Od té doby skupina vydala tři studiová alba a pracuje na čtvrtém. Jako producenti si vybrala kapela matadory v hudební branži. celý článek s klipem: https://www.radiogoodwater.cz/klip-trilobit-rock-nech-me-bejt/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Štítky: , ,