Soulad

Soulad – folk / Děčín (CZ)

Folk-popová skupina Soulad, kterou baví hudba a chce bavit i vás. Tak zní hlavní slogan děčínské skupiny. Duo Scholz a Šotola baví svými písněmi, hrající na kytary pop-folkové skladby. Poklidnými songy, tak baví posluchače. Info: Soulad
více info na: webu nebop na facebook

V roce 2014 Martin Scholz a Martin Šotola založili v Děčíně kapelu Soulad. Manažerem kapely je od samého začátku Jan Rochovanský.

“Hrajeme a skládáme písničky v žánru pop-folk už dva roky. Každý z nás hraje na kytaru a zpívá, i když každý z něčeho trochu lépe a hůře. Hudba nás baví tak jako její reprezentace na koncertech a různých vystoupeních.”

Kapela ve svém studiu nahrála v roce 2016 první album, nesoucí název Dva významy.

Popis alba: Název alba zní Dva významy hlavně proto, že každý z nás vkládá do naší skupiny svůj určitý význam. Každý na světě má svou druhou stránku, své druhé já. Každou věc na světě vidí člověk různými úhly pohledu. Dva Významy.

Význam má taktéž všech 12 skladeb, které bude album obsahovat. Zaměřujeme se na tvorbu ve stylu pop-folk, jelikož tento styl hudby je nám nejbližší a naše texty nám do něj nejlépe zapadají.

Všechny texty jsou takové, jaké by podle našeho názoru měly v moderní hudbě být, tedy realistické, z našich životů a pocitů. Objevují se v nich jak pocity štěstí, tak i smutku, obsahují však také sílu, kterou se prostřednictvím nich snažíme dávat našim posluchačům. 

Na youtubovém kanálu (Soulad official) jsou k poslechnutí již tři originální skladby z debutového alba, píseň Panna nebo Orel obsahuje lyrics video.