Info

V posledních letech se mnoho rockových kapel bouří proti nedostatečnému zastoupení ve vysílání rádií. Kdežto mnoho mainstreamových stanic se zaměřuje na průmyslově vyrobenou popovou produkci, některá odvážná nezávislá rádia se snaží udržet živou vášeň pro rockovou hudbu. Jednou z těchto osvědčených rebelů je stanice Good Water, která vzdává hold alternativním zvukům a rockovým tónům.

Good Water, to je internetové rádio s hlubokými kořeny, založené 28. února 2015. Od té doby se stalo domovem pro všechny, kdo milují alternativní a rockovou scénu. Hlavním cílem stanice je podporovat místní české a slovenské kapely a umělce. Bez rozdílu se zde promítá hudba těch, kteří teprve začínají, i těch, kteří už mají své místo mezi rockovými legendami.

Speciální pořady

Mnoho rockových kapel má pocit, že nejsou v rádiích dostatečně zviditelněny, a Good Water se snaží to změnit. Rádio pravidelně hraje skladby od nezávislých kapel a také poskytuje prostor pro živé nahrávky z koncertů. Kromě toho se na Good Water také vysílají speciální pořady, jako jsou například “Tuzemák” a “Kluboofka”, které se zaměřují na podporu nových a nezávislých hudebníků.

Díky svému zájmu o nezávislou hudbu se Good Water stalo oblíbeným rádiem pro fanoušky rockové hudby a také pro kapely, které se snaží získat větší pozornost. Rádio také poskytuje platformu pro prezentaci nových hudebních projektů a pomáhá místním hudebníkům rozšířit své publikum.

V dnešní době je stále obtížnější pro rockové kapely získat prostor v rádiu, a tak je důležité, že existují rádia jako Good Water, která se snaží o podporu nezávislých hudebníků a poskytují jim platformu pro prezentaci jejich hudby. Pokud máte zájem o alternativní a rockovou hudbu, měli byste si určitě poslechnout Good Water a podpořit tak místní hudební scénu.

Máme od března 2023 nové logo stanice: Opět vycházíme z jakéhosi ksichtíku a zároveň jsme lehce zvětšili název a upozornili na kvalitu vysílacího toku. stahuj v plné kvalitě
Čtvercové logo: https://www.radiogoodwater.cz/wp-content/uploads/radio_GW2023.jpg
Obdelníkové logo: https://www.radiogoodwater.cz/wp-content/uploads/logo_radioGW2023_ob.jpg

logo radia Good water

Chceme dát muzikantům prostor pro zviditelnění a zároveň získat nové posluchače.
logo radia Good water


Radio Good Water’s goal is to showcase the semi-professional music scene in (not only) the Czech Republic, especially to compatriots living abroad. This project is not operated for profit, as the station aims to bring amateur bands and their music closer to the public and demonstrate that even ordinary musicians can play well and not be afraid to perform on air.

Cílem stanice Radio Good Water je prezentovat poloprofesionální hudební scénu v (nejen) České republice, zejména pro krajanstvo žijící v zahraničí. Tento projekt není provozován pro zisk, neboť stanice se snaží přiblížit amatérské kapely a jejich hudbu veřejnosti a ukázat, že i obyčejní hudebníci mohou hrát dobře a nemusí se bát vystupovat na éteru.

Máte v počítači nějakou skvělou nahrávku z koncertu, kterou byste rádi zveřejnili? Rádio Good Water vás vyzývá, abyste nám tuto nahrávku poslali na email studio@radiogoodwater.cz.

Podmínkou pro zveřejnění je, že se jedná o živou nahrávku v publikovatelné kvalitě, bez vulgarismů a alespoň trochu upravenou, nejlépe ve studiové kvalitě. Délka jednotlivé nahrávky by neměla přesáhnout 20 minut – vždy je třeba se domluvit na možnostech.

Pokud máte nějaké skvělé nahrávky z koncertů vaší kapely nebo od jiných místních muzikantů, pošlete je nám a my je rádi zveřejníme. Pomozte nám podpořit nezávislou hudbu a zvýšit povědomí o místních hudebních talentech.

Tímto způsobem můžete získat větší pozornost a propagaci pro vaši hudbu a zároveň pomoci místním muzikantům zviditelnit se. Pošlete nám své nahrávky a staňte se součástí naší posluchačské základny. Rádio Good Water rádo podpoří novou a nezávislou hudbu a pomůže místní hudbě získat větší publikum.

Rádio Good water je nezávislá stanice vysílající po celém světě prostřednictvím internetu.

Tok vysílání:
Současnost: Stream is up (MP3 @ 320 kbps, 44.1 kHz
Od 24.2.2018: Stream is up (MP3 @ 256 kbps, 44.1 kHz
Od 22.5.2017: Stream is up (HE-AAC @ 256 kbps, 44.1 kHz
Do 22.5.2017: Stream is up (MP3 @ 192 kbps, 44.1 kHz

Staň se hlasem v rádiu

Hledáš možnost, jak zviditelnit místní a nezávislé rockové kapely? Rádio Good Water hledá nové hlasové talenty, kteří pomohou místním kapelám získat větší pozornost a vysílat je do éteru. Pokud znáš talentované hudebníky, není nic jednoduššího, než natočit s nimi rozhovor a poslat nahrávku na email studio@radiogoodwater.cz.

Tímto způsobem pomůžeš nezávislým kapelám získat větší publikum a rádio Good Water rádo podpoří novou a nezávislou hudbu. Na stránce “Kapely v rádiu” si můžeš prohlédnout, kolik muzikantů a kapel už je nasazeno do vysílání. Pomoz nám posunout místní hudební scénu vpřed a získej zkušenosti v oblasti rádiového vysílání.

Staň se hlasem v rádiu a ukáž světu, že právě tvoji hudební kámoši umí dělat skvělou muziku. Připoj se k nám a udělej něco pro nezávislou hudbu. Získej nové zkušenosti v oblasti rádiového vysílání a pomoz kapelám zviditelnit se. Pomoz místní hudbě získat větší pozornost a zaujmi svým hlasem posluchače po celé republice.

Rádio se dá naladit prostřednictvím vybraných webů:
http://www.radioguide.fm/internet-radio-ceska-republika/radio-good-water-cz

https://tunein.com/radio/Radio-Good-water-s287510/

https://www.streamfinder.com/streaming-radio/radio-good-water/49859/

https://streema.com/radios/Radio_Good_water

https://oiradio.co/radio-good-water-s198105

https://liveonlineradio.net/radio-good-water

Výzva pro kapely: AMATÉŘI VŠECH ZEMÍ – SPOJTE SE!
Pošlete nám svou studiovou nahrávku na email: studio@radiogoodwater.cz

Licence rádia: TorontoCast – 1918 Boul. Saint-regis, H9P 1H6 Dorval – CANADA
Rádio Good water není ziskové.
Vlastníkem je kanadská společnost Torontocast.com a vysílající pod kanadskou licencí www.socan.com.


SOCAN SERVES MUSIC CREATORS, MUSIC PUBLISHERS AND VISUAL ARTISTS, ENSURES USERS ARE LICENSED TO PLAY, AND COLLECTS/DISTRIBUTES ROYALTIES IN CANADA AND WORLDWIDE.

Kontaktní e-mail: studio@radiogoodwater.cz