22.6. 2021 – akce dopadla na výbornou. Ceny od partnerů rozdány (Město Pelhřimov, Obce Dobrá Voda a Zajíčkov, Adélka Pelhřimov, BENTIME Pelhřimov, Agentura Dobrý den Pelhřimov, …. a další) díky všem, kteří se zapojili do šestého ročníku Veteránů pod Křemešníkem.

Foto ze závodů a výsledky

(https://radiogoodwater.rajce.idnes.cz/VI._Veterani_pod_Kremesnikem_2021)

Celkové pořadí – Veteráni pod Křemešníkem 2021 (do desátého místa)

PořadíStart. čísloJméno jezdceKategorieVozidloRok výrobyTrestné body
1.157Lukáš HrdličkaA2Fiat 60019698
2.136Martin ŠvédaA2Ford Mustang196813
3.147Aleš SvobodaA2Škoda Octavia196014
4.26Vojtěch LitomiskýM2Dněpr K-750196816
5.144Miroslav ZárubaA1Peugeot 201192917
6.133Jaroslav CopA3Fiat 128A197119
7.22Petr PaclíkM3Honda CB400T198122
8.117Jaroslav PacnerA3Traban 601198222
9.154Ladislav OlšarA3Škoda 136198823
10.124Radek ŠimekA3Lada 2108 Samara198924

A1 – Automobily do 1945

PořadíStart. čísloJméno jezdceKategorieVozidloRok výrobyTrest.bodyBody do MČR
1.144Miroslav ZárubaA1Peugeot 20119291720

A2 – Automobily od 1946 do 1970 (do desátého místa)

PořadíStart. čísloJméno jezdceKategorieVozidloRok výrobyTrest.bodyBody do MČR
1.157Lukáš HrdličkaA2Fiat 600D1969820
2.136Martin ŠvédaA2Ford Mustang19681315
3.147Aleš SvobodaA2Škoda Octavia19601412
4.140Ondřej BouškaA2Fiat 600D19652610
5.138Milan KovářA2Trabant 6011970278
6.128Vladislav SlavíkA2Fiat 850 S Siata Spring Roadster1968406
7.155Vladimír HejdaA2VW Typ 111961415
8.145Petr RandlíkA2Škoda 1000 MB1968424
9.113Jiří KučeraA2Škoda Felicia1963473
10.107Jan MedelskýA2GAZ 211968492

A3 – Automobily od 1971 (do desátého místa)

PořadíStart. čísloJméno jezdceKategorieVozidloRok výrobyTrest. bodyBody do MČR
1.133Jaroslav CopA3Fiat 128A19711920
2.117Jaroslav PacnerA3Trabant 60119822215
3.154Ladislav OlšarA3Škoda 13619882312
4.124Radek ŠimekA3Lada 2108 Samara19892410
5.156Miroslava NovákováA3VAZ 21011974268
6.119Lukáš HanekA3Škoda 100L1976296
7.159Martin LoskotA3Škoda 1051986315
8.114František ŠimkůA3Škoda 1001976324
9.134Jiří MrázekA3Škoda Feilicia1960343
10.148Jana SvobodováA3Škoda 120 L1981352

M1 – Motocykly do 1945 – kategorie nebyla obsazena

PořadíStart. čísloJméno jezdceKategorieMotocyklRok výrobyTrest. bodyBody do MČR
xxxM1xxxx

M2 – Motocykly od 1946 do 1970 (do desátého místa)

PořadíStart. čísloJméno jezdceKategorieMotocyklRok výrobyTrest. bodyBody do MČR
1.26Vojtěch LitomiskýM2Dněpr K-75019681620
2.10Josef FridrichovskýM2Jawa 250/55919622515
3.21Patrik PaclíkM2Jawa 250/55919682612
4.8Rostislav MatusM2Jawa ČZ 350/35419593410
5.13Jan ČekalM2KMZ K7501969368
6.7Bohuslav KovaříkM2Jawa 350/3601949376
7.20Josef SmětákM2Jawa 2501969385
8.27Petr SmrčkaM2Jawa 250/3531958414
9.18Roman PanošM2ČZ 5021964413
10.23Petr PaclíkM2Jawa 250/5591970442

M3 – Motocykly od 1971

PořadíStart. čísloJméno jezdceKategorieMotocyklRok výrobyTrest. bodyBody do MČR
1.22Petr PaclíkM3Honda CB400T19812220
2.6Josef MinárikM3Jawa 350/36019732815
3.16Čestmír VálekM3Yamaha Xt19903012
4.12Luboš BumbálekM3Jawa 35019864210
5.11Milan KovářM3Yamaha XT 2501979438
6.9Rostislav VrábekM3Jawa 350/362 Californian1971476
7.3Jaroslav VečeřaM3Jawa 350/6381988485
8.19Marek RůžičkaM3Simson S511984514
9.5Karel KovářM3Yamaha XJ 5501981703

Dámská posádka (speciální kategorie)

PořadíStart. čísloJméno řidičkyKategorieVozidloRok výrobyTrestné body
1.156Miroslava NovákováA3VAZ 2101197426
2.148Jana SvobodováA3Škoda 120 L198135
3.112Radka VlachováA3Škoda 120198750
4.158Jitka SmrčkováA3Fiat UNO199168
5.111Hana VlachováA3Škoda 105198270
6.139Ludmila BumbálkováA2Škoda Felicia196082
7.151Zuzana MilerováA3Opel Manta B1981157
  • 14.6.2021 – doplnění informací

Soutěž bude odstartována v 10 hodin z Hánova mlýnu (nedaleko Dobré Vody u Pelhřimova)
– kontrola registrací, snídaně, info od 8 hodiny ranní

Ze startu se pojede směr Zajíčkov, kde bude první úkol a dále do Dobré Vody na druhý úkol. Třetí disciplína se odehraje v Novém Rychnově, čtvrtá ve Vyskytné, pátá v Sedlici a poslední v Želivě na Kocandě, zde bude oběd (cca 12.30 – 14.15). Po pause se tzv. spanilou jízdou pojede směr Červená Řečice – Pelhřimov (náměstí – cca 14.45 – 15.15) a po foto v centru do Dobré Vody, kde bude od 16 do 17.30 hodin připraven doprovodný program a slavnostní vyhlášení.

11.6.2021 – Trasa Veteránů pod Křemešníkem – Letošní šestý ročník, pokud vyšší moc nerozhodne jinak, se pojede z Hánova Mlýnu – přes hornatou krajinu okolo vrchu Křemešník.

Dále nás trať zavede do malebné krajiny – okolo Sedlické přehrady a to do obce Želiv. Z historického a významného místa, se trasa stočí nazpět – přes Pelhřimov do ranního startu, kde bude zakončení.Trasa se může změnit… 😎