Radio Good water 320kbps Kapely v rádiu

Kapely v rádiu

Kapely v rádiu Good water

Seznam kapely v rádiu je souhrn hudebníků, které občas lze slyšet v našem éteru. Jedná se převážně o CZ a SK muzikanty. Seznam je průběžně aktualizován. Pokud naleznete nějaké nesrovnalosti v textech, neváhejte nás kontaktovat na studio@radiogoodwater.cz. Rádi uvítáme jakoukoliv zpětnou vazbu, která povede ke zlepšení webu.

Hledáme poloprofesionální kapely, které hledají posluchače
hledáme nové kapely do našeho éteru.
hledáme právě Tebe.
Piš na: studio@radiogoodwater.cz

Nejsme komerční rádio, hrajeme jen hudbu, hudbu a hudbu – beze slov.

seznam podle abecedy:

April the First CéZed Gnomus Martin Hašek & Pátrači Raf&spol. Raf&taksik Rockson Rosa Nocturna Soulad Toxic Paradise Základní vzdělání 365-rock

April The First hard rock / Olomouc (CZ) – Neaktivní Info: April the First/
Olomouckou hard-rockovou skupinu April the First, založil v srpnu 2014, zpěvák Dawey a kytarista Majkl. Později v září 2017 se dočkal svého zveřejnění klip Sometimes a Great Notion. Byl to však poslední počin.

CéZed – pop-rock / Pelhřimov (CZ)neaktivní Info: CéZed
Kapela vznikla v září 2008 v Pelhřimově. Po velkých změnách, jsme se v roce 2017 shodli, že projekt CéZed – už se nemá kam rozvíjet a tak jej ukončujeme.

Gnomus – World Music / Pardubice (CZ) – aktivní – Info: Gnomus
V prvopočátcích čtyřčlenná kapela Gnomus, byla založena v roce 2006, tehdejšími studenty pardubické konzervatoře. Skupina interpretuje hudbu z období středověku v moderním kabátě.

Martin Hašek & Pátrači – rock-funk / Humpolec/Lipnice nad Sázavou Info: Martin Hašek & Pátrači
Martin Hašek tvoří kvalitní hudbu a to společně s rock funkovou kapelou Pátrači, Ti si zakládají na svém patriotismu k Humpolci. Jsme Kapela snů.

Raf a spol. rock-jazz / Pelhřimov (CZ) – příležitostně aktivní Info::/raf-a-spol/
Kapela vznikla L.P.1995. O dva roky později natočili desku Proniczanic1. Svátkem pro ně byly dva koncerty s Vláďou Mišíkem a ETC. A ještě později natočili Proniczanic2.

Raf a taksík – folk-acoustic / Pelhřimov (CZ) – aktivní Info: Raf&taksik
Raf & Taksík je kytarové duo, které vzniklo v roce 2016, určitě nějakým řízením osudu. Kluci se znají a vědí o sobě téměř čtvrt století :), ale nikdy předtím spolu nehráli. V současné době aktivně působí na sociálních sítích. https://www.facebook.com/rafataksik.cz/

Rockson – rock / Pelhřimov (CZ) – příležitostně aktivní Info: Rockson
Rocková kapela z Pelhřimova, která si v dnešní době zahraje už jen pro svou radost a věrným fanouškům. Skupina vznikla v roce 1991.

Rosa Nocturna – metal-symphonic / Brno (CZ) – aktivní Info: Rosa Nocturna
Rosa Nocturna je brněnská kapela hrající melodický metal s českými texty. Klade důraz na ženský vokál a symfonické prvky, jdoucí ruku v ruce s kytarovými riffy. Vypráví poutavé příběhy v širokém hudebním spektru od power metalu, přes balady až po epické symfonie s cinematickými prvky.

Sedmé přání pop-rock / Brno (CZ)- aktivní Info: Sedmé přání
Po pár pokusech ve zkušebně a několika odehraných koncertech a měnícím se obsazení vzniká v roce 2013 ucelená kapela Sedmé přání. Brněnská pop-rocková formace, hrající vlastní tvorbu, kde spíše spirituálně laděné texty a jemné melodické kytary – doplňují energické bicí a nápaditá basová linka.

Soulad – folk / Děčín (CZ)aktivní Info: Soulad
Folk-popová skupina, kterou baví hudba, kterou chce bavit i vás. Název alba zní Dva významy hlavně proto, že každý z nás vkládá svůj určitý význam. 

Toxic Paradise – Hard Rock/Metal / Přeštice – Plzeň (CZ) – Aktivní Info: Toxic Paradise
Jsme mladá kapela z Přeštic u Plzně a hrajeme od cca konce roku 2012. Kapela většinou hraje v plzeňském kraji. V roce 2015 jsme nahráli první CD – Život je boj.. V letošním roce 2020 vychází nové album s názvem Všechno a Nic.

365 ROCK – rock-heavy / Pelhřimov (CZ)neaktivní Info: 365-rock
Kapela vznikla zhruba na jaře roku 2010 v Dobré Vodě u Pelhřimova. V začátcích rozdávala nadšení a dobrou muziku všude tam, kde vystupovala.

Základní vzdělání – punk-rock / Pelhřimov (CZ)aktivní Info: Základní vzdělání
Jsme kapela z Pelhřimova hrající vlastní věci v podobě melodic punk-rocku. Prostě Kapela , ne světová.