Toxic Paradise – Hard Rock/Metal / Přeštice – Plzeň (CZ)

Jsme mladá kapela z Přeštic (okres Plzeň-jih) a hrajeme skoro od cca konce roku 2012. Za tu dobu jsme si zahráli na spoustě menších i větších akcích všude možně po plzeňském kraji. V roce 2015 jsme nahráli CD – TOXIC PARADISE – Život je boj.. V letošním roce 2020 vychází nové album s názvem Všechno a Nic.

Členové:

Michal Ježek – Zpěv

Vašek Vorel – Baskytara,Vokály

Pája Moravec – Bicí

Adam Samuel – Kytara

Bývalí člen:
Honza Šenbauer – Klávesy, zpěv (leden 2013 – září 2013)

Foto: první oficiální foto kapely v původní sestavěKřest alba se uskutečnil 7.  března 2020  v Divadle pod Lampou v Plzni. Svým radioaktivně vyhlížejícím světlem zazářili Toxic Paradise, aby tam pokřtili svou desku Všechno a nic. Podpořily je kapely Sylvie & Silver Matte a Septic People. Koncert byl laděn do zelených odstínů, na pódiu nechyběly ani zelené barely, z nichž se celé vystoupení kouřilo a jednotliví členové mezi tou vší radioaktivitou svítili fosforeskujícími kravatami a motýlky. Společně s fanoušky bouchli šampaňské a zvesela pokřtili nové album, z nějž představili hned několik skladeb, mezi nimiž byly například Teď hned!Černobílej svět či Nevidomý.
Celý REPORT: Křest alba Toxic Paradise v Divadle Pod Lampou

Recenze CD Život je boj ze 4.8.2016: To se takhle parta mladých kluků z Přeštic cca v roce 2012 rozhodla, že si založí kapelu Toxic Paradise, kterou lze zařadit do kategorie hard rocku, nebo, jak tomu oni sami, říkají “toxic metalu”. Jde o velice příjemný bigbít, a jelikož je klukům okolo 18 let, lze konstatovat, že mají dobře našlápnuto. Talent lze slyšet z každé noty a když jsem tak jejich desku “Život je boj” poslouchala, měla jsem chvílemi pocit, že se mi do uší vkrádají AlkeholThe Fialky, nebo také Trautenberk. Což není tak špatné u těchto mladíků. Album hodnotím zcela kladně, protože je jasné, že je to jejich první počin, který si pozornost jistě zaslouží. I přes ty menší chyby dávám Životu 7/10. Celá recenze na webu https://obscuro.cz

Rozhovor…..