Rádio Good water Toxic Paradise

Toxic Paradise

Toxic Paradise – Hard Rock/Metal / Přeštice – Plzeň (CZ)

25.3.2020 – Jsme mladá kapela z Přeštic (okres Plzeň-jih) a hrajeme skoro od cca konce roku 2012. Za tu dobu jsme si zahráli na spoustě menších i větších akcích všude možně po plzeňském kraji. V roce 2015 jsme nahráli CD – TOXIC PARADISE – Život je boj.. V roce 2020 vychází nové album s názvem Všechno a Nic.

Členové:

Michal Ježek – Zpěv

Vašek Vorel – Baskytara,Vokály

Pája Moravec – Bicí

Adam Samuel – Kytara

Bývalí člen:
Honza Šenbauer – Klávesy, zpěv (leden 2013 – září 2013)

Foto: první oficiální foto kapely v původní sestavěKřest alba se uskutečnil 7.  března 2020  v Divadle pod Lampou v Plzni. Svým radioaktivně vyhlížejícím světlem zazářili Toxic Paradise, aby tam pokřtili svou desku Všechno a nic. Podpořily je kapely Sylvie & Silver Matte a Septic People. Koncert byl laděn do zelených odstínů, na pódiu nechyběly ani zelené barely, z nichž se celé vystoupení kouřilo a jednotliví členové mezi tou vší radioaktivitou svítili fosforeskujícími kravatami a motýlky. Společně s fanoušky bouchli šampaňské a zvesela pokřtili nové album, z nějž představili hned několik skladeb, mezi nimiž byly například Teď hned!Černobílej svět či Nevidomý.

Album Všechno a Nic jsme nahráli v domažlickém studiu Franz Kavkaz, kde si nás vzal na starost Michal Janeček. Byla to velice zajímavá zkušenost spolupracovat s profíkem.

CD Všechno a Nic jsme pokřtili spolu s našimi fanoušky v Divadle pod Lampou. Nápad pokřtít to všichni dohromady dostal náš bubeník Pája, když jsme zapíjeli úspěšné stěhování do nové zkušebny a musíme říct, že se to povedlo na jedničku. Nápad se nám velice líbil a určitě i fanoušci byli rádi, že se mohou s námi na něčem podílet. Křest jsme stihli v podstatě “za pět dvanáct”, protože týden na to se začaly zakazovat akce nad 100 lidí a dál už to všichni znáte… My teď skládáme nové věci a těšíme se na další koncerty!

Recenze CD Život je boj ze 4.8.2016: To se takhle parta mladých kluků z Přeštic cca v roce 2012 rozhodla, že si založí kapelu Toxic Paradise, kterou lze zařadit do kategorie hard rocku, nebo, jak tomu oni sami, říkají “toxic metalu”. Jde o velice příjemný bigbít. Jelikož je klukům okolo 18 let, lze konstatovat, že mají dobře našlápnuto. Talent lze slyšet z každé noty a když jsem tak jejich desku “Život je boj” poslouchala, měla jsem chvílemi pocit, že se mi do uší vkrádají AlkeholThe Fialky, nebo také Trautenberk. Což není tak špatné u těchto mladíků. Album hodnotím zcela kladně, protože je jasné, že je to jejich první počin, který si pozornost jistě zaslouží. I přes ty menší chyby dávám Životu 7/10. Celá recenze na webu https://obscuro.cz

Rozhovor…..