Rádio Good water klip,Nezařazené,radio Klip: Otrokovicko-zlínská rocková kapela Gaia natočila Rychlík

Klip: Otrokovicko-zlínská rocková kapela Gaia natočila Rychlík

5 0
Read Time:1 Minute, 9 Second

Rychlík – autorská písnička skupiny GAIA Otrokovice hudba/text: Vladan Vavruša a Bára Havelková. Jedná se o svižnou a svěží skladbu s kvalitním zpracováním – nejen po hudební stránce, ale i po produkční a klipové. Oficiální premiéra byla na youtube: 7.4.2022.

Skladba je zařazena i do vysílání radia Good water 320kbps.

V rádiu jsou zařazeny skladby z posledního alba Druhá múza, které vyšlo na konci roku 2020. Obsahuje výhradně autorské písničky kapely. Na placce je osm skladeb, z toho jedna je instrumentální.

Písně jsou pojetím velmi pestré, žánrově rozprostřené od rocku až k popu. Texty se zabývají vztahy mezi partnery, emocemi nebo třeba osudovými křižovatkami, na které se někdy dostává každý z nás. Hlavním atributem alba je ale pohodová muzika, ze které je cítit radost z hraní a tvorby vlastní hudby. Album bylo natočeno a masterováno ve studiu BiteHazard v Topolné.

bio: Rocková otrokovicko-zlínská kapela s vlastní tvorbou byla založena roku 1992. Název kapely GAIA je odvozen z řečtiny a znamená bohyně nebo také země. Od roku 2020 působí v novém šestičlenném obsazení. Bára Havelková – zpěv, Vladan Vavruša – sólová kytara, Milan Koplík – basová kytara, Libor Školný – bicí a zpěv, Filip Doležal – klávesy, Pavel Martinka – kytary

Kapela se od začátku orientuje na vlastní rockovou tvorbu, několikrát nahrávala ve studiích a vydala tři CD Zbylo jen málo, Ohlédnutí a Druhá múza.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %