Rádio Good water Nezařazené Novinka: 9.Planeta představuje videoklip v čele s novou zpěvačkou Bety Machulkovou

Novinka: 9.Planeta představuje videoklip v čele s novou zpěvačkou Bety Machulkovou

0 0
Read Time:2 Minute, 41 Second

9.Planeta prozrazuje vše o jejich Tajemství života: Premiérový videoklip odstartoval novou hudební etapu rockerů ze západu!

Západočeská formace přichází s novým videoklipem, který vás opravdu zaujme! Na čele kapely se představuje talentovaná a charismatická zpěvačka Bety Machulková, která přináší novou energii a svěžest do skupiny. Její hlas v kombinaci s chytlavou hudbou kapely vás nadchne a vyburcuje k poslechu.

Premiéra klipu v červnu a příští rok celé album

Videoklip k skladbě “Tajemství života” je prvním ukázkou z jejich nadcházejícího alba, které plánují vydat v první polovině příštího roku. To znamená, že se můžete těšit na další skvělé písničky a hudební zážitky od 9.Planety.

Oficiální premiéra videoklipu se konala na hudebních streamovacích platformách a sociálních sítích ve čtvrtek 15. června 2023. Připojte se k ostatním fanouškům kapely a buďte mezi prvními, kdo si užije nový videoklip a objeví talent Bety Machulkové.

Kapela 9.Planeta se pohybuje v žánru pop-rocku a jejich skladby jsou plné emocí, energie a výrazných melodií. Věříme, že nový videoklip a připravované album budou pro vás skvělou příležitostí k objevování nové hudby a zároveň oslavou tvůrčího rozkvětu kapely.

9.Planeta – TAJEMSTVÍ ŽIVOTA (Official Video)

Texty kapely 9.Planeta mají základ v běžných životních situacích, a stejně tomu je i u skladby “Tajemství života”. Tato píseň nese zprávu pro všechny, kteří chtějí na svůj život vzpomínat s úsměvem. Text se odehrává v budoucích časech a soustředí se na vzpomínky starší Bety, ztvárněné herečkou Helenou Brossmannovou. Bety nostalgicky vzpomíná na plné sály, záři reflektorů a mládí.

Ve svých vzpomínkách Bety zjišťuje, že odraz v zrcadle se mění, ale její radost z hudby zůstává stále stejná. Skladba nás přenáší do emocionálního světa této postavy, která s nostalgií a vděčností vzpomíná na minulé časy a uvědomuje si, že i přes proměny a stárnutí zůstává hudba stále důležitou součástí jejího života.

Tímto zajímavým přístupem se kapela 9.Planeta snaží nově oslovit posluchače. Sděluje světu, že i v proměnlivosti a čase, může být hudba stálou spojnicí s našimi vzpomínkami. Přináší posluchčům radost a optimismus. Text skladby “Tajemství života” nám připomíná, že i když se náš život vyvíjí a změny jsou nevyhnutelné, můžeme se s úsměvem dívat zpět na naše cesty a hudební vzpomínky nám mohou být věrným průvodcem.

Prostřednictvím videoklipu nahlédneme do budoucích vzpomínek. 

S novými členy kapely, která působí od roku 2017, přináší 9.Planeta svěží změnu hudebního stylu. Skupina si i přes drobné změny udržuje pevné základy, které jsou oceňovány fanoušky. Singl vznikl ve studiu Hacienda pod vedením Miloše “Dodo” Doležala. Produkci videoklipu opět zajišťovala společnost Egeran Group. Na scénáři a postprodukci se také významně podílel kytarista Petr Damovský.

Tato spolupráce a týmová práce umožnila kapelě 9.Planeta přinést nejen nové hudební směry, ale také vytvořit vizuálně atraktivní videoklip. Každý z členů kapely přispěl svými schopnostmi a uměleckým přínosem ke vzniku skladby a videa.

9.Planeta od počátku roku 2023 působí ve složení: 

Bety Machulková – zpěv 
Tomáš Hess – back vokál 
Petr Damovský – kytara 
Dejw Bundil – basová kytara
Stanislav Karas – bicí 

Nenechte si ujít i živou a energií nabitou verzi této novinky při některém z letních koncertů. Více informací naleznete na webových stránkách https://9planeta.cz/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %