Rádio Good water kapela,klip,Nezařazené,radio Novinka ve vysílání: Zlo z Jihu hraje jižanský punk a užívá života

Novinka ve vysílání: Zlo z Jihu hraje jižanský punk a užívá života

Novinka ve vysílání: Zlo z Jihu hraje jižanský punk a užívá života post thumbnail image
3 0
Read Time:2 Minute, 15 Second

Kapela Zlo z Jihu se specializuje na jižanský funny punk. Vyniká talentovaným bubeníkem, který se v soutěži sání plzeňské dvanáctky brčkem umí skvěle prosadit. Nejbližší akce je 22. listopadu v pražském Vagonu, kde bude předkapelou legendární sestavy Z nouze ctnost.

V roce 2024 kapela oslaví deset let své existence. Nyní proto připravuje pár novinek pro své posluchače. Jako je třeba nový web, více dobrých akcí a možná i nějakou skvělou muziku…

Ve vysílání od pátku 3.11. 2023. Skladbu si klidně zařaď sám …. klikni na náš odkaz: https://www.radiogoodwater.cz/nech-si-zahrat/ Skladby, které jsou v našem hudebním menu: Slaná Lída, Flusanec a Standa.

Sólový kytarista Jirka Dodo Richta dokáže během koncertu vytvořit až 452 grimas v kontrastu se sedmi tóny. Václav Wenca Luka, basista s širokými dovednostmi, ovládá i kazoo, sloní ucho a pardálí dráp. Je harismatický a energický frontman, očaruje publikum svým vystoupením, zároveň zkušeným sportovcem, který miluje náročné výzvy. Vojta Študent, i přesto že občas zaváhá, umí vypít za vystoupení až osm piv či panáků, v závislosti na tom, zda mu někdo nějaký koupí. Henri je klidným a vyrovnaným prvkem v kapele.

A teď vážně. Kapela Zlo z Jihu je směsicí talentu a originality. Jejich hudba je únikem z každodenní reality, zároveň relaxací a možností se hudebně vyjádřit.

Skupina zkouší v Hořehledech nedaleko Spáleného Poříčí. Většinou v pátek se scházejí v hotelu Pod Kokšínem, kde si povídají o různých tématech, od žen a hudby po politiku a vztahy. Atmosféra je uvolněná, a pohár Plzeňského nechybí.

Každý člen kapely přináší své vlastní schopnosti a přispívá k jedinečnému zvuku Zla z Jihu. Společně vytvářejí hudbu, která je pro ně vším.

Kapela Zlo z Jihu je směsicí talentu a originality

Jirka Dodo Richta je kytarový virtuos, multiinstrumentalista, nevyčerpaný zdroj vtipů a výrazná osobnost kapely, jehož vystoupení vás zaručeně dostane. Jeho koncertní projev a schopnost vytvářet grimasy jsou nezaměnitelné.

Heri, stabilní člen skupiny, přináší klid a preciznost do hudby. Je špičkovým kvadriatlonistou a jeho klidná povaha přispívá k harmonii v kapele.

Venca, charismatický frontman, nepodléhá žádným výzvám, očaruje publikum svým vystoupením. Je zkušeným sportovcem, který zdolal náročné výzvy. Jeho charisma a odhodlání jsou nepostradatelné pro úspěch kapely.

Vojta Študent Exceluje v koncertním projevu a s několika nominacemi aspiroval na cenu pro nejnasranějšího kytaristu.

Mezi úspěchy kapely patří zejména schopnost se sejít a společně vypít sud. Ale to není vše. Čtyřčlenná sestava aktivně vystupuje a přináší radost všude, kam zavítá. V listopadu 2023 rozproudí publikum pražského klubu Vagon ve spolupráci s legendární kapelou Z nouze ctnost. V červnu 2024 se pak můžete těšit na jejich vystoupení na události nazvané SLAVNOSTI SEDŘENÉ KŮŽE 2024 v Českém Krumlově. Na víc akcí mrkni na web kapely … www.zlozjihu.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %