Rádio Good water kapela,klip Premiéra: 100na100 ve vysílání a také natočili klip ke skladbě Svět už shořel

Premiéra: 100na100 ve vysílání a také natočili klip ke skladbě Svět už shořel

Premiéra: 100na100 ve vysílání a také natočili klip ke skladbě Svět už shořel post thumbnail image
3 0
Read Time:1 Minute, 57 Second

Nově ve vysílání rádia Good water: Frýdecko-Místecká kapela 100na100, každý den od soboty 16.12. do 23.12. po 12 a 17hodině jedna skladba. Po té již v pravidelném vysílání kdykoliv.

Kapela 100na100 překvapila fanoušky novým klipem a albem s názvem “Svět už shořel”. Píseň, která dala jméno albu, je vizuálně podtržena ohromujícím klipem natočeným na Těrlické přehradě. Koncem listopadu spatřil světlo světa, a spolu s ním vyšla i explozivní ohňová show spojená s písní.

Režisér Stanislav Rýc zajímavě využil umělou inteligenci k dotváření scén, atmosféry a simulaci postapokalyptického světa v plamenech. Členové kapely plně důvěřují jeho kreativnímu vedení, a dokonce skákali do vody na jeho pokyn, což přispělo k autentičnosti klipu.

Klubko se dále odvíjí, když se v klipu objevují i Démoni z Orlové, kteří spojili síly s kapelou na festivalu Hellpdays v roce 2022. Společné vystoupení obou entit v songu “Svět už shořel” vyvolalo bouřlivé ohlasy, a tato spolupráce se chystá rozkvést v sérii koncertů plánovaných na rok 2024.

Nový zvuk a streamování

Česká kapela 100na100 přináší fanouškům nový zvuk a neotřelý koncept s albem “Svět už shořel”. Toto inovativní dílo bude postupně doplňováno novými skladbami, z nichž první kousky se objeví do konce roku. Tento krok reflektuje současný trend preferování jednotlivých skladeb v éře streamovacích služeb, kdy tradiční formáty jako CD a vinyly ztrácejí na popularitě.

Kapela, známá za tři předchozí alba, včetně “Blbej ro(c)k” z roku 2021, tentokrát překvapuje nejen hudbou, ale i vizuálním zážitkem. Klip k titulní písni “Svět už shořel” byl natočen na Těrlické přehradě s využitím umělé inteligence pro vizuální efekty a scény postapokalyptického světa v plamenech.

Album “Svět už shořel” vzniklo během období, kdy kapela ohlásila pauzu z důvodu těhotenství zpěvačky Naty, která se chystala přivést na svět dvojčata Annu a Ellu. S posílením kapely o nového kytaristu Jirku Pavlištíka a zesílením hardrockového stylu přináší píseň “Svět už shořel” do srdcí posluchačů. Texty v novém albu reflektují životní situace a prožitky, někdy hraničící s absurdistickým přístupem, který otevírá prostor pro zamyšlení i fantazii.

Čtvrté album od 100na100 přichází nekonvenčně, postupně se plní a slibuje nové klipy. Pravidelně budou zveřejňovány na oficiálních webových stránkách a sociálních sítích kapely. Těšte se na inovativní hudební a vizuální projekty od 100na100, které oživí hudební scénu a přinesou nevšední zážitky.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %