Rádio Good water radio Staň se hlasem v rádiu

Staň se hlasem v rádiu

Staň se hlasem v rádiu post thumbnail image
1 0
Read Time:1 Minute, 41 Second

Výzva pro Tebe

Rádio Good water plánuje rozšíření vysílacího menu. Hledáme neviditelné tváře, které se chtějí zviditelnit slovem. Takové tváře, které umí a dokáží…


Na věku nezáleží, podstata je v umu – natočit rozhovor se zajímavou osobností, nebo muzikantem. Udělat si třeba domácí studio a vyrobit zajímavý hudební pořad. Pravidelnosti a dlouhodobé spolupráci se nebráníme.Jsme nezávislé a nekomerční rádio, které je zároveň neziskové a z toho pramení i odměna za vytvořené dílo. Vše co děláme, děláme pro radost.

Rozumíš hudbě, máš muzikantské kámoše a chceš je zviditelnit u nás ve vysílání?
Právě pro Tebe je tato výzva. Natoč slušný rozhovor a řekni světu, že zrovna tvoji hudební kámoši umí dělat dobrou muziku. Svá díla zasílejte na email: studio@radiogoodwater.cz.

Info: stránka Kapely v rádiu mapuje muzikanty, kteří jsou nasazeni do vysílání.

Info o možné spolupráci
a svá díla
zasílejte například přes úschovnu na náš email: studio@radiogoodwater.cz

Pár tipů do začátku:
V první řadě je třeba zjistit maximum informací o daném tématu, či muzikantovi, hudebníkovi, kapele a tak…
Pro samotný rozhovor je vhodné “nevařit z vody”, ale napsat si scénář – otázky. Stačí cca 6-10 kousků, které jako mustr pro začátek budou stačit.

Důležitou věcí je najít dobré a klidné místo, pro realizaci samotného mediálního počinu – nejlepší je – sejít se ve zkušebně – ta je většinou dobře odhlučněná a každý se tam cítí uvolněně.

Pokud nemáš potřebnou techniku dá se v dnešní době dobře natáčet i na mobilní telefon, ale studiová nahrávka je kvalitnější nahrávka.
Surový, nebo lehce sestříhaný – nezkomprimovaný počin, nám pošli přes https://www.uschovna.cz/ na náš email studio@radiogoodwater.cz.

Mnoho zdaru při tvorbě tvých mediálních počinů. A prosíme o jedno… Nepoužívej sprostých slov.

Inspirace pro rozhovor: Poslechni si ZDE Poslechněte si celou reportáž, která vznikla mezi 101 českými jazzmany Délka audia 29:42.

Zářijové odpoledne na zahradě karlínského rozhlasu, hloučky jazzmanů se objímají a klábosí. Ideální příležitost zachytit pár historek, které si více než stovka hudebníků mezi sebou povídá. Poslouchejte reportáž pořadu Stop Time ze zákulisí vzniku fotografie 101 českých jazzmanů.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Štítky: , , ,