Rádio Good water Nezařazené Rádio Good water 320k je TIPem měsíce v projektu CZ Radio

Rádio Good water 320k je TIPem měsíce v projektu CZ Radio

Rádio Good water 320k je TIPem měsíce v projektu CZ Radio post thumbnail image
0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

Malá aplikace s velkým rozsahem pro posluchače. Tak by se dala nazvat Appka CZ Radio – Česká online rádia. Tento měsíc je naše malé nezávislé rádio Good water TIPEM pro posluchače. V příspěvku, který se objevil na sociálních sítí appky, bylo napsáno:

TIP MĚSÍCE – Radio GOOD WATER 320Kbps

Good Water 📻, to není jen rádio, je to hlas pro všechny, kteří touží po autentických zvucích. Toto internetové rádio s bohatou historií vzniklo 28. února 2015 a od té doby oslovilo fanoušky alternativní hudby 🎸. Jedním z jeho hlavních cílů je podpora domácích kapel a umělců 🇨🇿. Good Water nejen hrává hudbu od osvědčených rockových hvězd 🌟, ale také od nových talentů 🎤. Poslouchej nyní v aplikaci CZ Radio! 📲🎶

CZ Radio je elegantní aplikace pro poslech českých stanic. Nabízí mnoho funkcí včetně informací o hudbě, časovače vypnutí a budíku s rozhlasem. Můžete si označit svá oblíbená rádia a přepínat rychleji. Aplikace funguje i s pomalejším internetem. Můžete nastavit budík s různou hudbou každé ráno. Pokud připojení selže, vzbudí vás výchozí zvuk smartphonu. Lze také nastavit automatické vypnutí hudby po určité době. Zkuste CZ Radio nebo získejte verzi bez reklam – CZ Radio Pro zde: [odkaz na Google Play]. Pro přidání dalších stanic či dotazy kontaktujte nás na: info@crystalmissions.com.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %