Rádio Good water radio Otvírák a YoYo: Nákupem podpoříš rozvoj rádia Good water

Otvírák a YoYo: Nákupem podpoříš rozvoj rádia Good water

Otvírák a YoYo: Nákupem podpoříš rozvoj rádia Good water post thumbnail image
1 0
Read Time:1 Minute, 41 Second

Objevte praktické pomocníky pro váš domov! Koupí našich reklamních produktů navíc podpoříte provoz nezávislého rádia Good Water. PŘIPRAVUJEME DALŠÍ ORIGINÁLNÍ KOUSKY.

Rádio Good Water pro vás, věrné posluchače a přátele, spustilo možnost podpořit náš provoz. Rádio nežije z reklam ani z příspěvků a darů. Projekt je čistě nekomerční a neziskový.

Nákup našich předmětů můžete realizovat prostřednictvím partnerského e-shopu: Odkaz na e-shop.

Odesíláme zásilku ihned po schválení objednávky. Předměty zasíláme prostřednictvím zásilkovny.

NOVINKA: Multifunkční kapesní nůž – 7 funkcí.

Připravujeme pro Vás pěkný a stylový multifunkční kapesní nůž s vygravírovaným logem rádia. Nožík je kovový a má sedm funkcí. Rozměry nože: 9 x 2,5 cm.  Cena 149,-Kč

AKCE: Dřevěné YoYo a otvírák za cenu 250,-Kč plus poštovné. Do textu k objednávce napiš heslo: BALÍČEK

Rádio Good water: Dřevěné YoYo reklamní předmět – cena 99,-Kč + poštovné

Dřevěné YoYo, unikátní hračka, která spojuje tradici s moderní kreativitou. Tímto doplňkem podpoříte udržení a rozvoj malého a nezávislého rádia – www.radiogoodwater.cz a přinesete si do svého prostředí nádech radosti a pozitivní energie.

Jojo, též známé jako jo-jo, yo-yo, je populární hračka skládající se z dvou stejně velkých a těžkých disků, vyráběných z materiálů jako je dřevo, plast či kov. Uvnitř je malá osička, na které je namotán provázek. Na volném konci tohoto provázku se nachází smyčka, která se obvykle nasazuje na ukazováček. Nicméně správně by měla být umístěna na prostředníček. Jojo je kromě zábavy také výzvou pro jemnou motoriku a koordinaci pohybů.

Rádio Good water: Dřevěný otvírák reklamní předmět – cena 199,-Kč + poštovné

Originální otvírák pro každý stůl či dílnu. Náš malý pomocník spojuje tradici s moderní kreativitou a pozitivní energií.

Rukojeť otvíráku má rozměry cca 10x2x2,5 cm, kovová část pak měří cca 4×3 cm. Tento otvírák na láhve s dřevěnou rukojetí se stane vaším věrným společníkem v domácnosti, na chatě nebo na dovolené.

Produkty vyrobeny ve zpřátelené rodinné dílně v Kájově na Českokrumlovsku: Vypáleno.cz Děkujeme a posíláme písničku…. https://play.radiogoodwater.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %