Rádio Good water radio Nové album a premiéra ve vysílání: DneskaNe – Z krve Tvý

Nové album a premiéra ve vysílání: DneskaNe – Z krve Tvý

Nové album a premiéra ve vysílání: DneskaNe – Z krve Tvý post thumbnail image
0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

Rádio Good Water přináší nový pravidelný blok vysílání, který se věnuje celým albům méně známých (nejen) českých kapel. Posluchači se mohou těšit na premiéru každou neděli od 20 hodin a reprízu následující pátek od 18 hodin. Tento blok je zaměřen hlavně na muzikanty, kteří mají potenciál zaujmout široké publikum svou originální hudbou a zajímavými texty.

Tuto neděli, tedy 30. dubna, od 20 hodin, pojede plné album od kroměřížské kapely DneskaNe s názvem “Z krve Tvý”. Repríza se uskuteční v pátek 5. května od 18 hodin.
Vydání alba: březen 2023. Počet skladeb: deset.

Některé jsou úplně nové a některé jsou vylepšené verze starších písní. Podle vyjádření Lukáše Pobořila z kapely DneskaNe se jedná o nejlepší počin, který kdy kapela vytvořila. Název alba “Z KRVE TVÝ” odkazuje k tematům, které se na něm objevují – texty se zabývají temnějšími aspekty lidského života, jako jsou vztahy, zklamání, ztráta a boj se sebou samým. O tom vypovídají i názvy skladeb, jako například “Pojď s námi”, “Až příjde čas”, “Duch”, “Z krve Tvý” nebo “Chci v Tobě spát”.

Čtěte rozhovor s kapelou DneskaNe, který pojednává o příběhu kapely a novém albu “Z krve Tvý”. více: dneskane-o-pribehu-jedne-kapely-a-albu-z-krve-tvy/

Každý týden se můžete těšit na nové album nabízející rozmanitý mix hudebních stylů od popu přes rock, metal až po hard core. Všechny kapely v tomto bloku mají toto společné: mají co říct a nesou v sobě něco výjimečného.

Takže pokud máte rádi novou hudbu a chcete podpořit českou hudební scénu, nezapomeňte si dát každou neděli od 20 hodin, nebo v pátek od 18 hodin čas na poslech celého alba na rádiu Good Water. Zajisté objevíte něco, co vás nadchne.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %