Rádio Good water klip,radio TIP NA AKCI: Cerberos, Khargados a Od nás zázrak nečekej to rozjedou v Plzni

TIP NA AKCI: Cerberos, Khargados a Od nás zázrak nečekej to rozjedou v Plzni

TIP NA AKCI: Cerberos, Khargados a Od nás zázrak nečekej to rozjedou v Plzni post thumbnail image
1 0
Read Time:1 Minute, 43 Second

Pokud máte rádi pořádný nářez, rozhodně nevynechejte rock-metalovou noc s příchutí punku, kterou pořádá kapela Cerberos dne 13. května 2023 v klubu Buena Vista v Plzni. Na programu jsou tři kapely, které vás rozproudí svou energií a skvělou muzikou.

Carberos – Plzeň

Plzeňská kapela Cerberos, která akci pořádá, se specializuje na moderní rock s prvky klasického big-beatu. Zajímavou kombinací hard rocku a tak trochu i heavy metalu dokáží vytvořit unikátní zvuk, kterým dokážou okouzlit širokou škálu fanoušků tvrdší hudby.

Khargados – Nové Mitrovice

Kapela Khargados z Nových Mitrovic se pohybuje v těžších metalových žánrech a má za sebou několik úspěšných vystoupení na různých festivalech a klubech. Jejich tvrdá muzika s agresivními riffy a razantními bicími vás rozhodně neusadí.

Hudební skupina Khargados vznikla v podbrdských končinách v únoru 2015. Málokdo možná ví, že název Khargados má i svůj význam, a to sice: Kapela Hráčů A Rockových Gentlemanů Autorizující Dílo Okolního Světa, z pochopitelných důvodů ale uvádí jen název Khargados.

Od nás zázrak nečekej – Plzeň

Třetí vystoupení na akci zajistí opět plzeňská kapela s názvem “Od nás zázrak nečekej”, která má trošku křesťanský přesah. Snaží se prostřednictvím své tvorby reflektovat současnou společnost a zároveň přiblížit víru střízlivým způsobem. I když kapela má křesťanskou inspiraci, posluchači se nemusí bát nudy, protože jejich styl rock-big-beat a zářivé vystoupení dává plné doušky energie.

https://youtu.be/oUjFJsdBiRE

Tato rock-metalová noc s příchutí punku slibuje skvělý nářez v Plzni a atmosféru s nezapomenutelnou hudební show. Pokud se chystáte na tento koncert, rozhodně si nezapomeňte přinést své nejlepší koncertní kreace a připravit se na to, že vás kapely zahalí do vln tvrdého zvuku!

Takže: 13.5.2023
Místo: Klub Buena Vista Plzeň, Kollárova 20
Program akce:
20:00 – Od nás zázrak nečekej
21:30 – Cerberos
23:00 – Khargados

Najdi si skladbu, vyplň své přání a dej si zahrát to, co se ti líbí.
klinkni na: NECH SI ZAHRÁT


Najdeš nás na fejsbůku https://www.facebook.com/RadioGoodwater a na twitteru: https://twitter.com/radio_goodwater a na Telegramu: https://t.me/radiogoodwater

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %