Rádio Good water kapela,radio The Revolt – metalcore z Pelhřimova jsou opět ve studiu

The Revolt – metalcore z Pelhřimova jsou opět ve studiu

The Revolt – metalcore z Pelhřimova jsou opět ve studiu post thumbnail image
3 0
Read Time:2 Minute, 36 Second

Kapela The Revolt se v současné době nachází v nahrávacím studiu AB RECORDS v obci Škrdlovice, kde intenzivně pracuje na tvorbě dvou nových skladeb. Už teď se těší, že obě novinky představí svým fanouškům a příznivcům v hudebním světě. Termín je naplánován na začátek letošního léta. The Revolt je tvrdá hudební skupina, která působí od roku 2007 v Pelhřimově a svou tvorbou dokáže nadchnout široké publikum.

Skupina vznikla v prosinci 2007 v Pelhřimově a nyní ji tvoří pět talentovaných hudebníků. Pavel Maršák a Karel Král hrají na kytary, Zdenek Šitner na basu, Michal Dostál na bicí a Vláďa Hájek se stará o zpěv. Kapela se pohybuje v metalcorovém žánru a její hudba je ovlivněna mnoha dalšími skupinami, jako jsou Fear Factory, Pantera, Slayer, Slipknot, Machine Head, As I Lay Dying, Black Sabbath a Creed.

Vlastní tvorba plná nápadů

Jedním z nejvýraznějších prvků této kapely je fakt, že se všichni členové podílejí na tvorbě hudby a textů. Hlavním textařem je Vláďa Hájek, ale všechny texty musí projít schválením všech členů kapely. Pavel Maršák, kytarista kapely, aktivně přispívá svými nápady do tvorby skupiny. Společně s ostatními členy kapely pak tyto nápady poskládávají a rozhodují o tom, jak je využijí.

The Revolt - album Pearls For Swines

V kapitole diskografie The Revolt již vydali několik alb: “Instinct” z roku 2009, demo s názvem “2010” a řadové album “Liberate” z roku 2011. Kapela po té zažila několik personálních změn a v roce 2013 vydala další album s názvem “Lost in fiction”. To získalo obrovský úspěch u recenzentů a zároveň pozitivní ohlas v magazínu SPARK.

V roce 2014 se kapela umístila na druhém místě v soutěži Souboj kapel MetalGate, kterou pořádal časopis Spark. Poslední EP bylo vydáno v roce 2016 a nese název EP Pearls for Swines. Album o pěti skladbách, včetně Intra, opět sklidilo velice dobré recenze a dostalo se do webzinů v zahraničí (NORSKO,ŠVÉDSKO).

Revolti mají za sebou spoustu úspěšných koncertů s různými kapelami jako Locomotive, Boron, Doga, Michal Pavlíček, T4, Krucipüsk, Törr, X-core, Rhemorha, Debustrol, LocoLoco, Hand Grenade, Atari Terror, Self-Defence, F.O.B., Guano A Pes, a dalšími.

Nech si zahrát kdykoliv chceš

Kapela má silnou základnu fanoušků, kteří si užívají energické koncerty plné autentické hudby. Členové dávají na každém vystoupení do svého výkonu maximum. Snaží se svou hudbou a energií přenést své posluchače do jiného světa. The Revolt silně ovlivňuje metalovou scénu svou originální a energickou tvorbou. Profil kapely: https://www.facebook.com/TheRevoltCz

Poslouchej skladby z nejnovějšího EP Pearls for Swines kdykoliv na Radio Goodwater! V playlistu už jsou. Stačí jen navštívit stránku https://www.radiogoodwater.cz/nech-si-zahrat/ a vyhledat kapelu. Poté vyplnit požadované údaje a odeslat. Vaše oblíbené skladby budou ve vysílání do dvaceti minut!

A nezapomeň, že můžeš poslouchat Radio Goodwater i přes náš přehrávač na play.radiogoodwater.cz.

Nahrávání ve studio AB Rekords v roce 2013.

Vybrané kapely, které lze poslouchat v rádiu Good water: April the First Bastard CéZed Destroy! DneskaNe Gaia Gnomus Jurič Pařil Led Sezelim Martin Hašek & Pátrači Raf&spol. Raf&taksik Rockson Rosa Nocturna Soulad Trilobit-rock Toxic Paradise Základní vzdělání Kapela Vědomí 365-rock

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %